A Békési Gyógyászati Központ és Gyógyfürdő valamennyi szakrendelése
szünetel 2017. december 27.-29.-ig közötti időszakban. A háziorvosi szolgálatok
ezen időszakban is zavartalanul elláthatják feladataikat.
A betegek sürgős szakorvosi ellátását a megjelölt időszakban a békéscsabai
Réthy Pál Kórház Rendelőintézet SBO-n látják el.
| BOGRÁCS-VASÁRNAP A PLACCON – INDUL A SZEZON! |
| Közlemény! |
| Közlemény! |
| Új parkoló nyílik a Rákóczi utcában – a rendelőhöz érkezőknek segítenek |
| Péntek éjszakai fürdőzés - április 24-ig |