Aranyeső a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskolában

A XIX. Országos Technikaverseny megyei döntőjén a legjobb egyéni teljesítményeket is díjazták. Iskolánk tanulója Nagy Balázs megyei I. helyezett lett. Felkészítő: Nagyné Hidvégi Mária

A Kerékpáros Iskola Kupa járási fordulóján I. helyezett lett iskolánk csapata. (Szilágyi Dóra és Nagy Balázs 7 a. osztályos tanulók)

Felkészítő: Nagyné Hidvégi Mária

A III. korcsoportos diákolimpia 2017/18-as tanév, megyei elődöntőjében a fiú kosárlabdacsapatunk I. helyezett lett. A döntőben a fiú és lány csapatunk is első helyezést ért el.

Edzőik: Hegedűs Ferenc és Sajgó Lajos

9. alkalommal rendezte meg a Köröcstarcsai Arany Gusztáv Általános Iskola a területi mesemondó versenyt, ahol intézményünket 10 alsós tanuló képviselte.

A versenyben szép eredményt értek el diákjaink.

A 3. osztályosok közül:

• I. hely: Holland Eszter
  • Felkészítő: Borosné Korcsok Eszter

A 4. osztályosok közül:

• I. hely: Dihen Ferenc
  • Felkészítője: Tarkovács Gréta

Az Országos Ifjúsági Katasztrófavédelmi Versenyen hagyományainkhoz híven idén is két csapatot indítottunk. A verseny 2018. 03. 26-án a Békés-Dánfoki Üdülőközpontban került megrendezésre. 10 általános iskola és 12 középiskola mérette meg tudását elméletben és gyakorlatban, játékos formában.

Csapatunk a verseny megnyerésével továbbjutott a területi versenyre. (I. hely)