E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83
testnevelés és sport

A 2. féléves iskolai időszakban számos tárgyban tehették, tehetik próbára tehetségüket a gyerekek helyi, városi, térségi, megyei és országos megmérettetéseken.

A Szegedi Kis István Református Általános Iskola alsó tagozatán testnevelés és sport területen a következő eredmények születtek

a Labdarúgó Diákolimpia körzeti versenyen:

az I. és a II. korcsoportos focisták 3. helyen végeztek.

I. kcs.: Czinanó Tamás 1.a/R, Merzsán Dávid 2. a, Korcsok Mihály 2.a, Csibor Zoltán 2.b, Rózsavölgyi Attila 2.b, Simon Boglárka 2.b, Pocsai Levente 3.a, Szász Dániel 3.a, Trubó Vivien 3.a,

II. kcs.: Kardos Milán 3. a, Bálint Milán 3.a, Balázs Gergő 3.a, Soós Levente 3.b, Kendrella Róbert 3.c, Szabó Bence 4.a, Bozsányi Junior 4.a, Szabó Zoltán 4.a, Pocsaji Szilárd 4.b, Vincze Imre 4.b, Egeresi Petra 4.b.

Felkészítő edző: Gion Márton;

az április 25-én és 26-án Békésen rendezett körzeti Diákolimpiai Atlétika Versenyen (többpróba csapat és egyéni összetett):

I. kcs. (2009-2010)

Lányok 1. helyezés (csapatban):

Pribojszki Panna 3. a, Trubó Vivien 3.a, Szabados Petra 3.b, Balogh Renáta 3.b, Horváth Jázmin 2.a, Kalmár Odett Karola 2.a

Egyéniben: Pribojszki Panna 3. a – 1. hely

Trubó Vivien 3. a – 3. hely

Fiúk 1. helyezés (csapatban):

Pocsai Levente 3. a, Czira Zalán 2.a/R, Jantyik Zsolt 2.b, Berki Flórián 2. b, Rác László 2.b, Gál Milán 2.b

Egyéniben: Pocsai Levente 3. a – 1. hely

II. kcs. (2007-2008)

Lányok 1. helyezés (csapatban):

Kiss Petra (felsős), Demeter Lara (felsős), Pankotai Edina 4.a, Gyebnár Kinga 4.b, Nagy Rebeka 4.b, Domokos Bernadett 4.b

Egyéniben: Kiss Petra (felsős) – 1. hely

Demeter Lara (felsős) – 3. hely

Fiúk 3. helyezés (csapatban):

Szabó Ákos 3. a, Balázs Gergő 3.a, Borbély Ádám 3.b, Gyebnár Dénes 4.b, Ramotai Patrik 4.b, Maczik Gergő 4.b

Csapatban az első helyezettek, egyéniben az első három jutott tovább a megyei döntőbe (május 8. - Békéscsaba):

I.kcs. lányok

Egyéniben Pribojszki Panna 3. helyezés.

I. kcs. fiú csapat - 4. hely.

II. kcs. lány csapat - 4. hely.

Egyéniben Kiss Petra 2. helyezés.

Felkészítők: Kis - Kovács Károly edző és Kocsor – Szabó Eszter testnevelő

a Református Iskolák Országos Kézilabda Bajnokságán Mezőtúron:

1.helyezett, országos bajnok lett a II. (U10) korcsoport csapata.

A csapat tagjai: Ramotai Patrik (4. b), Gyebnár Dénes (4. b), Nóvé Zsolt (4. b), Balog Martin (4. a), Szabó Ákos (3. a), Darabos Attila (3. a), Győrfi Patrik (3. a), Balázs Gergő (3. a), Kelemen Csaba (4. b).

A torna legjobb kapusa: Gyebnár Dénes (4. b).

Felkészítő: Tar Bence

Gratulálunk!

- - - 

(X) Reklám 

(hirdetés)

Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?