info@bekesmatrix.hu +36 (20) 9 351 683 bekesmatrix

Sikerekkel végződött a Békésiek számára a Viharsarok Kupa


2018. augusztus 25-én és 26-án rendezték meg Gyomaendrődön a Viharsarok Kupát, ahol a Békési Kajak-Kenu Club is képviseltette magát, másik 14 egyesülettel együtt. Klubunk a csapat-pontversenyben 7. helyezést ért el, 207 ponttal. Gratulálunk a versenyzőinknek a kiváló eredményekhez!

K-1 lány U14 2000m

  • Őri-Pocsai Ildikó, 9. helyezés
  • Szabó Boglárka, 13. helyezés

MK-1 lány U11 2000m

  • Kálmán Enikő, 2. helyezés
  • Szabó Luca, 5. helyezés
  • Pankotai Anna Gabriella, 6. helyezés

MK-1 lány U12 2000m

  • Bíró Szabina, 5. helyezés
  • Nyeste Lilla, 6. helyezés

MK-1 lány U13 2000m

  • Laudisz Laura, 5. helyezés

MK-1 lány U10 2000m

  • Rácz Boglárka, 5. helyezés

K-2 200m apa-lánya

  • Pankotai Gábor - Pankotai Anna, 2. helyezés

MK-1 fiú U13 500m

  • Zahorán Bence, 6. helyezés
  • Őri-Pocsai Attila, 7. helyezés

MK-1 lány U13 500m

  • Laudisz Laura, 5. helyezés

MK-1 fiú U10 500m

  • Borbély Bence, 5. helyezés

MK-1 fiú U11 500m

  • Tatár Péter, 3. helyezés
  • Rajkó Nátán, 11. helyezés

MK-1 lány U11 500m

  • Kálmán Enikő, 1. helyezés

MK-2 lány U11 500m

  • Szabó Luca-Pankotai Anna Gabriella, 2. helyezés

K-1 női U14 500m

  • Őri-Pocsai Ildikó, 8. helyezés

K-1 férfi U15 500m

  • Szilágyi-Csuta Máté, 4. helyezés
  • Pardi-Kis László, 5. helyezés

MK-2 lány U12 500m

  • Nyeste Lilla-Bíró Szabina, 2. helyezés

MK-1 fiú U8 500m

  • Tatár Máté, 1. helyezés
  • Grósz Benedek, 6. helyezés

MK-1 fiú U9 500m, döntő 1.

  • Gajdács Gábor, 7. helyezés

MK-1 lány U9 500m

  • Domokos Réka, 5. helyezés
  • Király Amanda, 7. helyezés

K-2 női U14 500m

  • Szabó Boglárka-Pardi-kis Éva, 3. helyezés

MK-1 lány U10 500m

  • Rácz Boglárka, 2. helyezés
  • Illyés Boglárka, 4. helyezés

MK-1 fiú U11 500m

  • Hajdú Zétény, 3. helyezés

MK-1 lány U11 500m

  • Modoló Júlia, 4. helyezés

MK-1 fiú U12 500m

  • Gila Zsombor, 3. helyezés

MK-1 lány U12-U13 500m

  • Ilyés Kinga, 2. helyezés

MK-1 fiú U13 500m

  • Pősze Márk, 4. helyezés

MK-1 fiú U12 500m

  • Márton Viktor, 6. helyezés
  • Polgári László, 9. helyezés

K-2 mix Masters (35-)

  • Miklós Ágnes-Pankotai Gábor, 3. helyezés

Kövesd a BékésMátrixot a Facebook-on a legfrissebb békési információkért!