Örömmel tájékoztatok mindenkit, hogy Békés Város Önkormányzatának sikeres energetikai pályázatának köszönhetően 2019 januárjában elkezdődött a Rendelőintézet felújítása. A 395 milliós beruházás részeként a gyógyászati központ József Attila utcai épületét külső fal - és tetőszigeteléssel, ablakcserével látják el, illetve a fűtési rendszer korszerűsítése is megvalósul.
A felújítási munkálatok ideje alatt a József Attila utcai Rendelőintézetben működő szakrendelések és a háziorvosi szolgálatok zavartalanul fogadják a betegeket.
Tisztelettel kérem türelmüket és megértésüket a munkálatokból adódó esetleges kényelmetlenségek miatt.
Erdéli Imola Erzsébet
igazgató
Bákés, 2019.01.29.
| BOGRÁCS-VASÁRNAP A PLACCON – INDUL A SZEZON! |
| Közlemény! |
| Közlemény! |
| Új parkoló nyílik a Rákóczi utcában – a rendelőhöz érkezőknek segítenek |
| Péntek éjszakai fürdőzés - április 24-ig |