E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83

Vidék Bajnokság 2019



Forrás: Békési Kajak - Kenu ClubMegjelent: 2019 Július 17. ( Szerda ) 23:29
2019. július 12-től 14-ig Fadd-Dombori adott otthont a Vidék Bajnokságnak, ahol a Békési Kajak-Kenu Club kiválóan szerepelt. Külön kiemelendő, hogy a klub versenyzői közül 4-en tovább jutottak a világbajnokságra, ami Szegeden lesz augusztus 21 és 25 között.

K4 Női Serdülő U15-U16. 500m

  • Pardi-Kis Éva, Provosinszki Noémi, Szabó Boglárka és Zahorán Virág: 2. hely

K2 Férfi Ifjúsági U17-U18 500 m

  • Perdi Zsombor és D. Nagy Joel: 7. hely

K4 Férfi Serdülő U15-U16. 500m

  • Szilágyi-Csuta Máté, Mester Nándor Róbert, Bohus Tamás és Pardi-Kis László: 2. hely

MK4 Vegyes Gyermek U10-U12 1000 m – Áll rajthoz Te is a világbajnokságon ELŐDÖNTŐ

  • Balog Balázs, Mester Lóránd, Kálmán Enikő Eszter és Rácz Boglárka: 5. hely

K2 Női Serdülő U16. 1000m

  • Provosinszki Noémi és Zahorán Virág: 8. hely

K4 Férfi Serdülő U15-U16. 1000m

  • Szilágyi-Csuta Máté, Mester Nándor Róbert, Bohus Tamás és Pardi-Kis László: 2. hely

K2 Férfi Serdülő U16 2000 m

  • Szilágyi-Csuta Máté és Pardi-Kis László: 3. hely

K1 Férfi Serdülő U16 2000 m

  • Bohus Tamás: 9. hely
  • Fejér Henrik Sándor: 20. hely

K1 Férfi Serdülő U15 2000 m

  • Mester Nándor Róbert: 4. hely
  • Szentpéteri Hunor: 34. hely

K1 Férfi Kölyök U13. 2000m

  • Simon-Fiala Máté Tibor: 9. hely
  • Polgári László: 23. hely

MK1 Női Kölyök U13 2000 m

  • Nyeste Lilla: 14. hely

K2 Női Kölyök U13. 2000m

  • Bíró Szabina és Somlyai Csenge: 6. hely

K1 Női Serdülő U15-U16. 2000m (Zebra szerint)

  • Provosinszki Noémi: 1. hely

MK4 Férfi Gyermek U12 2000m

  • Balog Balázs, Mester Lóránd, Tatár Péter és Gyöngyi Vilmos: 1. hely

MK1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő I.

  • Hajdú Zétény: 11. hely

MK1 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő II.

  • Rajkó Nátán Frigyes: 20. hely

MK2 Női Gyermek U12 2000 m

  • Pankotai Anna és Szabó Luca: 2. hely

MK1 Női Gyermek U12 2000 m

  • Kálmán Enikő Eszter: 3. hely

MK1 Női Gyermek U11 2000 m

  • Rácz Boglárka: 18. hely

MK1 Férfi Gyermek U10 2000 m

  • Gajdács Gábor: 25. hely

MK1 Női Kölyök U13. 3X200m váltó

  • Nyeste Lilla, Bíró Szabina és Somlyai Csenge: 4. hely

MK1 Férfi Gyermek U12 4x200 m váltó

  • Gyöngyi Vilmos, Mester Lóránd, Balog Balázs és Tatár Péter: 1. hely

MK1 Női Gyermek U12 4x200 m váltó

  • Kálmán Enikő Eszter, Pankotai Anna, Rácz Boglárka és Szabó Luca: 5. hely


(hirdetés)

Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?