2019.12.14-én délután cipősdoboz ajándékcsomag átadás volt a Békési Baptista Gyülekezetben. 180 gyermek volt hivatalos az alkalomra, melyet egy báb előadás is szinesített. A csomagok Skóciából érkeztek az orgoványi Örömhír Alapítványon keresztül.
| Meghívó Lelkipásztor beiktatásra |
| Örömmel az életben - lehetséges? |
| BÚÉK! |
| Tájékoztatás |
| Használt szemüveg gyűjtés |