Regionális bajnoka lett a Békési Úszó Klub Egyesületnek!

A hétvégén került megrendezésre az elmaradt Országos Bajnokság helyett megtartott Dél-Alföldi Regionális Delfin, Cápa, Gyermek Bajnokság.

A három napos hódmezővásárhelyi versenyen két versenyzőnket kivéve mindenki rajtkőre tudott állni.

Csapatunk bebizonyította, hogy a legnagyobb klubbok versenyzőivel is fel tudják venni a versenyt.

A legjobb időeredmények érmeket, okleveleket, arany, illetve ezüstjelvényeket eredményeztek.

Két versenyzőnk is kiemelkedően teljesített  a hétvégén.

Kis Norbert korosztályában regionális BAJNOK lett 100 méter gyorsúszásban! 50 méter gyorson és 100 méter pillangón ezüstérmes lett, 200 méter gyorson harmadik , 200 méter vegyesen a hatodik helyet szerezte meg.

Bányai Nóra Lili  korosztályában 100 méter háton EZÜSTÉRMES lett. 50 méter gyorson harmadik, 200 méter hátúszásban és 100 mérer gyorsúszásban negyedik helyezést ért el.