Időpont: 2016 Február 20. ( Szombat ) 18:00
    A farsangi hagyományok szerint a mulatságok végén a telet is elűzzük, virágvasárnapon pedig már a tavasz közeledtét ünnepeljük.
  • 11 gólos junior győzelem
    Időpont: 2016 Február 20. ( Szombat )
    Juniorjaink csak úgy, mint a felnőttek a hétvégén a Nyírbátor ellen léptek pályára hétvégén. Vendég góllal kezdődött a találkozó, azonban erre egyből jött is a válasz. Ezután a 13. percig felváltva estek a gólok, majd a 6-5-ös eredményről a 21. percre a békési fiúk 12-5-re módosították az eredményt. A félidő végére megtartotta előnyét csapatunk, így a 30. perc elteltével 20-13-t mutatott az eredményjelző. A második játékrészben lehetőséget tudott adni így Papp Bálint minden játékosának. Végül 44-33-ra nyertek a békési fiúk.
  • Döntetlen a Nyírbátorral
    Hétvégén itthon lépett pályára csapatunk a Nyírbátor ellen. Hazai oldalról nézve, jól indult a mérkőzés, a békési védekezésnek és kapusteljesítménynek köszönhetően a 10. percben 4-2-re vezettek a fiúk. A folytatásban viszont támadásban sorra csúsztak be a hibák, a 18. percben már 6-6- volt a mérkőzés állása. Sőt a 25. percben fordult a kocka és átvette a vezetést a nyírségi csapat, amit meg is tartott a félidő végéig. A második játékrész hasonlóan alakult, fej-fej mellett estek a gólok, mindkét csapat sokat hibázott, így hiába tettek szert 2-3 gólos előnyre a csapatok perceken belül fordult a kocka és már a másik csapatnál volt a vezetés. Végül a látottak alapján, egy igazságos döntetlen született.
  • Nyílt nap lesz a Gál Ferenc Főiskolán Szarvason!
    Időpont: 2016 Február 5. ( Péntek ) 10:00
    Időpont: 2016.02.05 10 óra! Miről adunk információt a helyszínen: