Győzelem Kecskeméten

Helyszin: Kecskemét
Vasárnap Kecskeméten lépett pályára csapatunk. Jó kezdődött a mérkőzése az 5. percben már 1-4-re vezetett a Békés.Az első félidőben több jó 3-4 gólos szériái voltak a csapatnak. Kardos és Molnár a szélen egymás után dobálta a gólokat és sikerült a félidőre egy 14-20-as eredménnyel zárni. A második félidőben a Kecskemét próbálta lehozni lemaradását, Lókodi csak úgy mint, az elő félidőben egymás után dobálta a gólokat a Békési kapuba. Gazsót kiállították piros lappal 3db 2 perces begyűjtése után. Az utolsó 10 percre a hazai csapat csökkentette a lemaradását, sőt már 2-3 gólra is feljött a vendég csapathoz. Az utolsó fél percben Kardost kiállították piros lappal, végül sikerült békési kézben tartani a 2 pontot érő győzelmet 33-34 eredménnyel

KTE: Sípos P., Varsandán Á. 1, Erdős D., Benke V. 1, Lókosi G. 15, Talmácsi Á. 1, Miss Z. 9, Tarjányi T., Stock M., Fehér M., Gyárfás M., Nagy L., Kriskó Á. 1, Petrik Varga Á. 3, Horváth A. 2, Csanyi A. Edző: Kopornyik Zsolt

BFKC: Domokos D., Styop M., Ambrus J. 4, Kopcsák J. 2, Kovács A. 5, Molnár S. 9, Kardos R. 7, Felföldi G., Polgár T., Fekete G., Kósa B.4, Gazsó P. 3, Domokos I., Kánya L., Roczó T., Szilágyi D.

Gávai Ferenc (edző): Értékesnek tartom nagyon ezt a győzelmet. Először is mert, mert mostanában nem voltunk jó passzban, előző mérkőzésen is szenvedve nyertünk, de nyertünk. Ráadásul sok a sérültünk, asszem 7 junior korú játékos volt a felnőtt keretben. Elég nehéz helyzetben voltunk, végülis talán 8-9 ember játszotta végig ezt a mérkőzést, ami nem volt egyszerű. Viszont végig a kezünkben tartottuk a meccset, 6-7 gólokkal vezettünk. A végjáték ilyen szokott lenni, ez sok mindennek köszönhető, a mi fáradtságunknak, a hazaiakat tisztelő játékvezetőknek, de végülis megnyertük legyőztük a fáradtságunkat és az ellenfelet is. Örülök, úgy érzem kezdünk helyre állni mentálisan és várjuk a következő mérkőzést.