Időpont: 2013 November 18. ( Hétfő ) 17:10
  • Szegedisek "Az Univerzum fényei" -ben
    Időpont: 2013 November 18. ( Hétfő ) 17:00
  • Egészséghét a Teleky Oviban - Hétfő
    Időpont: 2013 November 18. ( Hétfő )
    Minden évben, óvodánkban egészség hetet tartunk. Az idén november 18-22. között az Egészséges életmód jegyében zajlanak tevékenységeink.
  • Győzelem Kecskeméten
    Időpont: 2013 November 17. ( Vasárnap ) 17:00
    Vasárnap Kecskeméten lépett pályára csapatunk. Jó kezdődött a mérkőzése az 5. percben már 1-4-re vezetett a Békés.Az első félidőben több jó 3-4 gólos szériái voltak a csapatnak. Kardos és Molnár a szélen egymás után dobálta a gólokat és sikerült a félidőre egy 14-20-as eredménnyel zárni. A második félidőben a Kecskemét próbálta lehozni lemaradását, Lókodi csak úgy mint, az elő félidőben egymás után dobálta a gólokat a Békési kapuba. Gazsót kiállították piros lappal 3db 2 perces begyűjtése után. Az utolsó 10 percre a hazai csapat csökkentette a lemaradását, sőt már 2-3 gólra is feljött a vendég csapathoz. Az utolsó fél percben Kardost kiállították piros lappal, végül sikerült békési kézben tartani a 2 pontot érő győzelmet 33-34 eredménnyel
  • Junior döntetlen
    Időpont: 2013 November 17. ( Vasárnap ) 15:00
    Junior csapatunk csak úgy, mint a felnőttek Kecskeméten léptek pályára vasárnap. Szorosan indult a mérkőzés, az első félidőben a békési fiatalok két 3 gólos szériát, de a hazai csapat egyből javította utána az eredményt, így az első félidő végén 11-14-est mutatott az eredményjelző. A második félidőben fej- fej mellett dobálták a gólokat a csapatok. Fedor Bence a mérkőzés második félideje elején megsérült, sajnos nem tudott már visszamenni a pályára, ezúton is mielőbbi jobbulást kívánunk neki. Sok apró hiba történt a pályán, ami végül egy döntetlen 30-30 eredményhez volt elég.
  • Vidékfejlesztési konferencia
    Időpont: 2013 November 15. ( Péntek )
    Békés Megye Önkormányzatának szervezésében!
  • Márton napi lampionos felvonulás Békésen
    Forrás: Békés Tv
    A Jantyik utcai Református ovi szervezésében.
  • Tűzoltón érkezett az adomány!
  • Békési Rockzenekarok Találkozója lesz Békésen!
    Időpont: 2013 November 9. ( Szombat ) 18:00
    Újra feldübörögnek a hangszerek a Kecskeméti Gábor Kulturális Központban (Békés, Jantyik M. utca 23-25.), mivel 2013. november 9. (szombat) 18.00 órakor ismét megnyitja kapuit a Békési Rockzenekarok Találkozója.