Jó hangulatú dartsversenynek adott otthont szombat délután Békés, ahol a sportág kedvelői mérhették össze tudásukat egy nyílt megmérettetés keretében. A rendezvényt az Ifjúsági Tanácsadó Testület és a Békés Városi Művelődési Központ közösen szervezte.
Első ízben kerül megrendezésre darts verseny a békési művelődési központban. A darts egy évszázadok óta töretlen népszerűségnek örvendő, rendkívüli koncentrációt igénylő játék, amelynek legmagasabb szintjén a precizitás, a mentális állóképesség és a szórakoztatás ötvöződik.
Interaktív és multimédiás támogató eszköz különdíjat nyert a Békés Megyei Kereskedelmi és Iparkamara - a filmek gyártásvezetője a békési Pusztai Gábor Máté volt.