Kiemelkedő sikert értek el a Szegedi Kis István Református Intézmény kisgimnazista tanulói a Maraton Országos Bajnokságon, amely a sportág egyik legrangosabb hazai versenyének számít.
Hatalmas rajttal indított és tudta növelni az előnyt a 10 éves Kovács Diána a KSI Gyomaendrőd versenyzője, aki 300m-el húzott el a többiektől, majd nyert 5 km-es távon.
Tótka Sándor K1 200-on ma hajnalban aranyérmes lett a tokiói olimpián, ennek kapcsán kértük értékelésre felfedezőjét, nevelőedzőjét, a békési Kovács Gábort.