Megkezdődött a pontvadászat
A kezdőrúgás Izsó Gábor Békés Város polgármestere végezte el.
Békési FC - Bucsa SE
2 : 3
Rendezvényt a Békési Polgárőrség KHSZ tagjai biztosították.
| Nyitnak a vásárosok - kitelepült a Polgárőrség |
| Azonnali intézkedést kért a képviselő |
| Határjárás |
| Köszönetnyilvánítás |
| Állami kitüntetésben részesült Gyarmati Sándor |