Időpont: 2016 November 8. ( Kedd ) 17:00
    A Gazsó János és Apáti-Nagy Lajos fotóművészek által vezetett Békési Fotós Klub év végi bemutatkozása alkalmával a tagok kreativitásával és a fotózás varázslatos világával várják az érdeklődőket.
  • Szlovák rajzpályázat eredményhirdetése
    Időpont: 2016 Október 28. ( Péntek ) 14:00
    A Békési Szlovák Kisebbségi Önkormányzat rajzpályázatának eredményhirdetése 2016. október 28-án, pénteken 14 órától a gyermekkönyvtárban.
    Időpont: 2016 Október 22. ( Szombat )
    Hétvégén felnőtt csapatunk előre hozott mérkőzésen fogadta a Balassagyarmat csapatát. Hazai góllal indult a mérkőzés, amire jött egyből a vendégek válasza, azonban villámrajttal kezdett csapatunk, amely gyors találatokkal az 5. percre 4-1-re vezetett. A félidő közepére ledolgozták hátrányukat a vendégek és a folytatásban egy kiegyenlített küzdelmet láthatott a közönség sok góllal, mivel a védekezésre igazán egyik oldalon se fordítottak túl nagy figyelmet a csapatok. Így a 30. perc elteltével 14-14-es döntetlen mellett mentek pihenőre a csapatok. A második játékrészt jobban kezdte csapatunk, sikerült az 1-2 gólos előnyt magunk mellé állítani egy időre. Az 55. percben 27-25-ös vezetéssel mentünk a végjátékba, azonban a gyarmatiak kiegyenlítettek, sőt megszerezték a vezetést is. Végül 30-31-es eredménnyel, a Balassagyarmat vitte haza a két pontot.
  • Junior: Egy híján 50 dobott gól
    Hétvégén a felnőtt mérkőzés előtt junior csapatunk is pályára lépett, még hozzá a Balassagyarmat csapata ellen. Mondhatni az első perctől fogva csapatunké volt a mérkőzés irányítása. Ugyanis olyan jó lendületes játékkal kezdtek a srácok, hogy a 13. percben már 12-4 volt a mérkőzés állása. Időt kért a vendégek edzője, azonban nem igen talált ellenszert csapatunk megtörésére. A mérkőzés félidejében már 28-10-re vezettek a srácok. Kádas László a második játékrészben lehetőséget biztosított fiatalabb játékosainak, akik szép játékkal hálálták meg a kapott lehetőséget. Végül majdnem 50 dobott góllal nagy arányú győzelmet arattak a fiúk.
  • Tomi New Yorkban. 4. (2016. október 25.)
    Időpont: 2016 Október 25. ( Kedd ) 12:06
    Rost Andreával reggeliztünk. Kellemes, barátságos, beszélgetést folytattunk, munkáról, családról és persze New Yorkról, ahol ő sokat megfordul, hiszen világhírű operaénekesként, számos alkalommal ide is meghívják.
  • Készen áll a Kira Vendéglő standja a Csabai Kolbászfesztiválon
    Időpont: 2016 Október 25. ( Kedd ) 19:41
    Gézáék mindennel elkészültek, péntek reggeltől hétfő hajnalig főznek majd egyfolytában, keressétek a Mokry Sámuel sátorban a cigányvendéglő faházát. De mit is lehet majd nála kapni?
  • Október a Dózsa utcai klubban!
    Időpont: 2016 Október 25. ( Kedd ) 12:34
    2016. októberében a Békés Dózsa úti Idősek és Fogyatékkal élők klubjában ismét szíves programokkal várták a szociális szakemberek az ellátottakat, a belátogatókat, a hozzátartozókat.
  • Kállai Jenőné példaértékű életútja
    Időpont: 2016 Október 25. ( Kedd ) 12:46
    A napokban személyesen köszöntötte 90. születésnapja alkalmából Kállai Jenőnét Izsó Gábor polgármester.
  • Brikettel fűtik az intézményeket
    Időpont: 2016 Október 25. ( Kedd ) 12:53
    A békési önkormányzat egész évben tudatosan készül a fűtési szezonra.
  • Korszerűsítik a rendelőintézet elektromos hálózatát
    Időpont: 2016 Október 25. ( Kedd ) 12:55
    Harminc millió forint vissza nem térítendő pályázati támogatással és alig másfél millió forint önerővel újítják fel a Békési Gyógyászai Központ és Gyógyfürdő József Attila utcai telephelyének elektromos hálózatát 2017-ben.