A KÉSZ békési szervezete, a Kecskeméti Gábor Kulturális Központ és Békés Város Önkormányzata sok szeretettel meghívja Önt és kedves családtagját 2019. április 23-án, kedden 17.00 órára a kápolnaterembe, a KÉSZ által alapított
1973. április derekán lett története során nem először, de remélhetően véglegesen lett város Békés. A jubileumon a szokásoknak megfelelően ünnepi testületi ülésen emlékezik a vezetés.
A Békés Megyei Kormányhivatal a november 14-15-én a CsabaParkban megrendezendő Pályaválasztási Vásárhoz csatlakozóan videópályázatot hirdetett a megye középfokú oktatási intézményei részére.
Az összeg az I. Ausztrál Bál bevételéből gyűlt össze és Juhász Zoltán, az egyesület elnöke Dr Becsei László főigazgató főorvosnak adta át október 24-én.