• Párbaj nélkül... tovább jutott ÁKOS ! - 2013.11.17
    Időpont: 2013 November 17. ( Vasárnap ) 20:00
  • Győzelem Kecskeméten
    Időpont: 2013 November 17. ( Vasárnap ) 17:00
    Vasárnap Kecskeméten lépett pályára csapatunk. Jó kezdődött a mérkőzése az 5. percben már 1-4-re vezetett a Békés.Az első félidőben több jó 3-4 gólos szériái voltak a csapatnak. Kardos és Molnár a szélen egymás után dobálta a gólokat és sikerült a félidőre egy 14-20-as eredménnyel zárni. A második félidőben a Kecskemét próbálta lehozni lemaradását, Lókodi csak úgy mint, az elő félidőben egymás után dobálta a gólokat a Békési kapuba. Gazsót kiállították piros lappal 3db 2 perces begyűjtése után. Az utolsó 10 percre a hazai csapat csökkentette a lemaradását, sőt már 2-3 gólra is feljött a vendég csapathoz. Az utolsó fél percben Kardost kiállították piros lappal, végül sikerült békési kézben tartani a 2 pontot érő győzelmet 33-34 eredménnyel
  • Hétvégén Kecskemét
    Időpont: 2013 November 17. ( Vasárnap ) 15:00
    Vasárnap felnőtt és junior csapatunk Kecskeméten lép pályára az NBI/B 9. forduló keretein belül. Felnőttek 17 órától, az utánpótlás csapatunk pedig 15 órától játszik.
  • Junior döntetlen
    Junior csapatunk csak úgy, mint a felnőttek Kecskeméten léptek pályára vasárnap. Szorosan indult a mérkőzés, az első félidőben a békési fiatalok két 3 gólos szériát, de a hazai csapat egyből javította utána az eredményt, így az első félidő végén 11-14-est mutatott az eredményjelző. A második félidőben fej- fej mellett dobálták a gólokat a csapatok. Fedor Bence a mérkőzés második félideje elején megsérült, sajnos nem tudott már visszamenni a pályára, ezúton is mielőbbi jobbulást kívánunk neki. Sok apró hiba történt a pályán, ami végül egy döntetlen 30-30 eredményhez volt elég.