Időpont: 2016 November 15. ( Kedd ) 17:00
    A KÉSZ békési szervezete sok szeretettel meghívja Önt és kedves családtagját az
  • „Kukás Guru” – színpadon a Cella Hecc Társulat
    Időpont: 2016 November 10. ( Csütörtök ) 14:00
    A Békés Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet színjátszó köre a Cella Hecc Társulat idén első alkalommal vett részt az Országos Börtönszínházi találkozón, ahol megmérethették tudásukat. Egészen a regionális döntőig jutottak azzal a művel, melyet most városunkban, Békésen mutatnak be.
  • Cukrászműhelyben jártak a BÓBITA ovi Margaréta csoportosai
    Időpont: 2016 November 10. ( Csütörtök ) 10:00
    A Margaréta csoportos gyerekek élményszerző sétát tettek Nagy Lajos cukrászmester műhelyébe és cukrászdájába. Ezúton is köszönjük a lehetőséget, hogy betekintést nyerhettek a gyerekek a cukrászmesterségbe.
  • Pontosztozkodás a Kecskeméttel
    Időpont: 2016 November 10. ( Csütörtök ) 09:03
    Péntek este felnőtt csapatunk Kecskeméten lépett pályára, pont egyenlőségben levő tabella szomszédjával. A várakozásoknak megfelelően egy nagyon szoros, kiélezett rangadót láthattak a nézők a Messzi István Sportcsarnokban.
  • Szociális téren is elindul a közös gondolkodás
    Időpont: 2016 November 10. ( Csütörtök ) 17:43
    Az elmúlt napokban Budapesten és a lengyelországi Myszkówban tartottak konferenciát a „Közösségek hálózata a polgári kezdeményezés elemzésére az európai demokrácia mentén” című projekttel kapcsolatban.
  • Megtört a junior veretlenség
    Időpont: 2016 November 10. ( Csütörtök ) 09:04
    Juniorjaink, csak úgy mint a felnőtt csapat Kecskeméten lépett pályára. Békési góllal indult a mérkőzés, azonban egyből jött a hazaiak válasza. A várakozásoknak megfelelően egy kiélezett mérkőzést játszottak fiataljaink. Fej-fej mellett küzdött a két csapat, egyik sem tudott elhúzni, az eredmény is mutatja 17. percben 10-10 volt az állás. A folytatásban váltakozva estek a hibák, a 23. percben 12-12-nél a hazaiak időt kértek. Az időkérés jót tett a kecskemétnek és egy jó félidő hajrával sajnos 17-13-ra javított az eredményt az első játékidő végére. A második játékrészbe lendülettel vetette bele magát a játékba mindkét csapat, azonban nem sikerült a fiúknak ledolgozni a hátrányukból, így a végjátékba 26-22-es állással mentek a csapatok. A végjátékban egy összeszedettebb békési játékot láthattak a nézők, amivel sorra dolgozták le hátrányukat, az 59. percben 29-29 volt már az eredmény, azonban az utolsó percben győztes találattal otthon tartotta a két pontot a kecskeméti gárda.
  • Mikuláscsomagok már 299Ft-tól a Bocskain!
    Időpont: 2016 November 10. ( Csütörtök ) 18:34
    A Békési Korrekt Bt Bocskai ABC-je a Bocskai u. 2. szám alatt ebben a hónapban ezt ajánlja: