2023. október 25-én került megrendezésre a Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium középiskolai intézményegységének első nyílt napja.
Hagyományteremtő céllal a Békési Kajak-Kenu Club néhány tagja elutazott a Bakonyba, hogy őszi kiegészítő edzés keretében, bringával, futva, túrázva ismerjék meg a Bakony lejtőit, szépségeit.
Gyermekek és pedagógusok egyaránt lelkesen, izgalommal telve készültek Őszmarasztaló hálaadó programjukra az Epreskerti Óvodában. Az első napon a szakemberek nyerhettek bepillantást az intézmény működésébe, másnap pedig a szülőket lepték meg műsorukkal az óvodások.