A Békés főterén található I. világháborús emlékmű felújítására nyert támogatást Békés Város Önkormányzata. A felújításra szánt összegből elsődlegesen a műemlék tisztítása a cél és annak megakadályozása, hogy csapadékvíz kerülhessen a szoborba.
Békés és térsége országgyűlési képviselője Izsó Gábor polgármesterrel a Békés Megyei Tisza Kálmán Szakképzőben, a Fürkész óvodában és a Dózsa utcai Családi Napköziben járt ma délelőtt.
A zöldségek és gyümölcsök vegyszer nélküli nevelése és gondozása az első lépés amit megtehetünk magunkért és az élhetőbb jövőnkért. Tavasz közeledtével tudjuk, hogy mivel tehetjük növényeinket ellenállóbbá?