Békéscsabán lépett pályára serdülő csapatunk. Papp Bálint által vezetett csapat remekül kezdte a mérkőzést, a 11. percben már 4-6-r vezettek a fiúk a békéscsabaiak otthonában. Remek kapus teljesítménnyel és kiváló csapatjátékkal a félidő végére 12-15-t mutatott az eredményjelző. A második félidőben is hasonlóan alakult a mérkőzés, végig tartani tudta a Békés a 3-4 gólos előnyt a megyei bajnokságban is szereplő Békéscsaba ellen. Végül sikerült 26-30-as győzelemmel zárnia a napot csapatunknak.
Immár harmadik alkalommal rendezte meg iskolánk őszi diáknapként a túranapot, amelyen minden osztály egy-egy csapatot alkotva bizonyíthatta be, milyen jól összekovácsolódott közösségként tud küzdeni a győzelemért.
Kovácsné Kozma Diána békési kozmetikus 10 éve a szakma megszállottja. Békésen egyedülálló Ilcsi Referencia kozmetikájában minden bőrproblémára megoldást talál.
Erről beszélgettünk Diával:
Békés Város Önkormányzata több olyan vidékfejlesztési és mezőgazdasági programban vesz részt, mely a helyi adottságok kiaknázásával próbál az itt élőknek hosszú távú lehetőséget, perspektívát biztosítani.