A 3. Békés-Bánáti Református Találkozóra való jelentkezés 1200 fő körül tart. A békési reformátusok természetesen a helyieket is várják a rendezvényre. Íme a részletes program.
2015. szeptember 22-én Békés Dánfokon megrendezésre került az Autómentes Nap.
Iskolánk 3 csapattal vett részt a rendezvényen, ahol különböző ügyességi, elméleti és kerékpáros vetélkedőn mérhették össze erejüket korosztályos társaikkal.
Az EMMI Egészségügyért Felelős Államtitkársága és az Országos Tisztifőorvosi Hivatal 2015-ben is kiemelt feladatának tekinti a népegészségügyi szűrések népszerűsítését.
Évtizedes hagyomány már a Szegedi Kis István Református Gimnáziumban a Gólyaavatás, melynek keretében az elsősöknek különféle játékos ügyességpróbákon kell megfelelnie.
Egy játékos babatornára hívjuk Önöket, örökmozgó gyerkőceikkel, ahol barátságos környezetben mozoghatnak a már járni tudó gyermekek!
A babatorna 30 perces játékos, dalolós, mondókás foglalkozás.
Foglalkozásainkat:
- 1 éves kortól 3 éves korig,
- heti rendszerességgel, minden szerdán délelőtt 10.30 -tól 11.00-ig;
- az Újvárosi tagóvodában tartjuk.
Junior csapatunk, csak úgy mint a felnőttek hétvégén Nyírbátorra utaztak. Kicsit nehezen kezdte a mérkőzést csapatunk, ám így is az előny a fiúknál volt az első perctől kezdve.
A Dr Hepp Ferenc Általános Iskola tanulói, Csökmei Petra, Dankó Réka, Polgári Melinda, és Vida Borbála alkotta csapat Hegedűs Ferenc edző tanítványai, akiknek ezúton is gratulálunk!